Ankara Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde hızlı ve kalıcı çözümler üreten ve müşterilerimize ideal ödeme seçenekleri sunan Ankara evden eve nakliyat deneyimli elemanları ve son model araç filosu ile müşterilerine hizmet etmektedir. 2000 Yılından bu yana hizmet veren şirketimiz bir çok kurumun ve şahısın eşyasını taşımış özel bir nakliye şirketidir. Türkiye’nin tüm illerine şehir içi, şehirlerarası ev eşyası taşıma hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize taşımacılık kapsamı içerisinde sunmuş olduğumuz hizmet alanları arasında evden eve nakliyat, parça ev eşyası transferi, gümrük açma kapama işleri, uluslar arası nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslar arası nakliyat ve kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık hizmetlerinde kalite ve güveni yakalamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Taşımacılık işi zor ve deneyim gerektiren bir hizmet örneğidir. Bu hizmeti alırken Ankara nakliye firmalarını çok iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Aksi durumda çok zararlı çıkabilirsiniz.

Ankara Nakliyat

Piyasada çalışan bir çok korsan nakliye firması bir çok müşteriyi mağdur etmektedir. Bunun için taşınacağınız firmayı seçerken kamyonlarının olup olmadığına, K1-K3 ev eşya taşıma yetki belgelerine, elemanlarına bakmanız ve birkaç referansı görmeniz yeterli olacaktır.

Evden eve nakliyat hizmeti öncesi kaliteyi Ankara evden eve nakliye şirketi hissedebilirsiniz. Taşınma öncesi firmamızı 2-3 iş günü içerisinde aramanız taktirinde firma görevlimiz evinize ücretsiz olarak eksper gönderir. Burada ki amaç taşınma günü hiçbir problem oluşmaması açısından yapılır. Eksper ev içerisinde kullanılacak olan ambalaj malzemesi türünü, kaç personel çalışması gerektiğini, araç boyutunu, bina kat durumunu belirler. Müşterimize hizmet hakkında detaylı bilgi verildikten sonra eğer anlaşma sağlanırsa çift nüshalı sözleşme imzalanarak taşınma işine başlanabilir.

Taşımacılık işi riskli bir iş olduğundan dolayı en küçük yapılan bir yanlışlık eşyalarınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Tüm taşıma işlemi bunun için titizlik ile yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde bir çok üzücü duruma mahal olabilir. Evden eve ve tüm taşıma işlerimizin hepsinde sigorta kapsamı dahilinde nakliye işlerini yapmaktayız. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta acenteleri tarafından 45.000 TL değerinde eşyalarınız sigortalanarak kaza, yangın, deprem, sel, su, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta içerisinde taşıma işlerinizi yapmaktayız. Taşıma sırasında en küçük bir eşyanızın başına zarar gelmesi durumunda sigorta firması eşyanızın değerini sorgusuz, sualsiz bedelini öder.

Ankara Evden Eve Taşımacılık

Eşyaların en iyi şekilde ambalajlanması oldukça önemli bir husustur. Ankara evden eve nakliyat bünyesinde çalışan tüm personellerimiz paketleme, ambalaj konusunda deneyimlilerdir. Eşyalarınız için kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri arasında havalı pat pat naylon, kraft kağıt, streç, ip, bant, karton koli ve fıçı gibi meteryaller kullanmaktayız. Her bir eşya parçası eşyanın biçimine ve boyutuna göre doğru ambalaj malzemeleriyle paketlenmektedir. Kırılacak olan eşya grubu içerisinde bulunan bardak, tabak, porselen, yemek takımı gibi eşyalar kraft kağıtlara ve ardından köpüklü karton kolilere sarılmaktadır. Oturma grubu, koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk önce çift kat havalı pat pat naylonlara ve sonrasında battaniyeye sarılarak taşınır. Elbise dolabınızda bulunan eşyalarınız askılı elbise dolapları ile taşınır. Elektronik eşyalar ise kraft kağıtlara ve sonrasında naylonlara sarılarak koli içerisinde eşya boyutuna uygun olan kolilerle taşınır.

Tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası sigortalı, marangozlu, ambalajlı ev eşyası taşımacılık işleri için firmamızı 7/24 arayabilir, bilgi alabilirsiniz. En hesaplı fiyatlar ile müşterilerimize hizmet etmekten onur duymaktayız.

WhatsApp ile iletişime geç