Ankara Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık işlerinizde Ankara’da en iyi firma olduğu söyleyebiliriz. Küçük büyük her türlü işletmenin kurumsal taşımacılığını yapmaktayız. Ofis büro, banka ve fabrika taşımacılık alanlarında en esnek çözümler ile Ankara nakliye hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal ev eşya taşımacılığı ciddiyet ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Kesinlikle bu alanda işinde uzman firmalar ile çalışılmalı ve işini gayet iyi yapan firmaları tercih etmek gerekmektedir. Eşyalarınızı inceleyerek nakliye öncesi taşıma programı hazırlayarak deneyimli elemanlarımız ve son model nakliye araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Taşınma programı öncesinde yapılan çalışmalar doğrultusunda taşınma tarihi belirlenmesinin ardından eşyalarınız eksper ile birlikte taşınır. Taşınma önceden belirlenen etüt çalışması ile yapılır.

Taşıma kapsamında iki taraflı sözleşme ile taşınma günü deneyimli elemanlarımız ofis içerisinde eşyalarınızı ambalajını sonrada uygun düzene göre araç içerisine yerleştirir. Eşyalar yeni adresine ulaştıktan sonra yine burada aynı özeni göstererek eşyalarınızı yerleştirir. Taşınma işlerinizde bizi tercih ederek pişman olmayacaksınız.

WhatsApp ile iletişime geç