Ankara Nakliyat Depolama

EVDEN EVE NAKLİYAT Depolama nedir? Ev eşya depoculuğu Umut nakliyatın sunduğu başlıca hizmetlerden birisidir. Depolama sistemleri içerisinde en ekonomik depolama sistemi uygulayan firmamızda ev eşya depolama hizmeti kapsamında Umut Nakliyat Evden Eve Nakliye hizmetleri tarafından uygulanan prosedür şöyledir: Evinize ücretsiz olarak gönderilen eksper eşyalarınızın cinsini ve miktarını kaydederek eleman adedini, eşyaların hacmini, araç boyutunu, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve çeşidini belirler. Çıkan sonuca göre fiyatlandırma yapar. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme imzalanır ve taşıma tarihi belirlenir.

Depolanacak eşyalara normalde yapılan ambalajdan çok daha özel ve iyi bir ambalaj yapılır. Yapılmış olan ambalajdan memnun kalınmazsa ambalajlama bedeli kesinlikle alınmaz. Eşyalar depoda ayrılan yere istiflenirken tecrübeli personelimiz tarafından her bir eşya etiketlenir. Müşteri bilgilerinin, eşyaların cinsinin ve miktarının kaydedildiği depolama sözleşmesi ve envanter iki nüshadan oluşur, kopyası eşya sahibinde aslı firmamızda kalır. Eşyalar depoda 10 cm yüksekliğindeki paletler üstünde muhafaza edilir. İstifleme işleminin ardından eşyaların etrafı tamamen kapatılır. Depolanacak ürünler arasında koltuk, kanepe, yatak, çekyat gibi kumaş ağırlıklı eşyalar önce sıfır naylonlarla sarılır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ambalajlanmadan önce kapakları havalandırma kağıtları ile hava alabilir duruma getirildikten sonra paketlenir. Kırılacak eşyalar, kitaplar ve çamaşırlar elemanlarımız tarafından kolilenir.

Evden Eve Nakliye depolarımız güvenlik sistemleri ile yangın, hırsızlık ve su baskınına karşı dijital cihazlarla korunmaktadır. Ayrıca düzenli olarak özel ilaçlarla ilaçlanmaktadır. Umut Nakliyat olarak gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Bu önlemlerin haricinde eşyalar geniş kapsamlı sigorta ile garanti altına alınmıştır. Sigorta poliçesi ile sağlanan teminatlar yangın, infilak, yıldırım, dahili su, duman, fırtına, yerkayması, taşıt çarpması, grev-lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yangın mali mesuliyet, alternatif işyeri ve taşınma masrafları, kira kaybı, iş durması, hırsızlık, deprem şeklinde sıralanabilir.

Umut Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak bünyemizde dosya depolama, arşiv depolama, evrak depolama ve ilaç depolama gibi depolama hizmetleri de bulunmaktadır. Ev Depolama konusunda depolama firmaları arasında müşteriye en ekonomik eşya depolama fiyatları sunmaktayız. Uygun depolama fiyatları, müşteri odaklı depolama çözümleri, düşük depolama maliyetleri ve kaliteli depolama hizmeti ile müşteri ihtiyaçlarını karşılama gayreti içindeyiz. İnternette evden eve depolama, depolama raf sistemleri, depolama ankara, ankara depolama, nakliyat depolama, eşya depolama ankara, ankara eşya depolama anahtar kelimeleri ile bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak eşyalar depolanmadan önce depoya konulmayacakların iyice düşünülmesi tavsiye edilir. Genellikle kış mevsimi geldiginde kışlıklar, yaz mevsimi geldiginde yazlıklar aranır. Depoya konulmaması veya kolaylıkla alınabilmesi için ön taraflara konulması tavsiye edilen eşyalar dosyalar, evraklar, kışlıklar, yazlıklar, üniforma, ütü, küçük TV, bavullar, hurçlar şeklinde sayılabilir. Depodan eşyalarını çıkartmak ya da bazı eşyalarını almak isteyen müşterilerimizden randevu alarak gelmelerini rica ederiz. Umut Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak ev depolama bizim işimiz…

WhatsApp ile iletişime geç