Askılı Tekstil Nakliyat Ankara

Evden eve eşya taşımacılıkta nakliye hizmetlerinden biri olan askılı tekstil taşımacılık müşterilerin ihtiyaçlarını doğrultusunda ortaya çıkan bir taşımacılık yöntemidir. Bu yöntem önceleri ülkemizde kullanılmıyordu. Günümüzde gelişen tekstil sektörü ve kişilerin ihtiyaçları askılı tekstil nakliyat taşımacılığının gelişimine katkı sağladı. Bu taşıma yöntemi sadece tekstil firmaları ve bayilerin ihtiyaçları gibi gözükse de siz değerli müşterilerimizin evinde bulunan, değer verdiğiniz özel kıyafetlerinizin hiçbir şekilde deforme olmadan taşınması için sizlere hizmet vermekteyiz.

Evinizde bulunan kışlık veya yazlık kıyafetleriniz dolabınızda çok fazla yer işgal ediyor ise mevsim sonuna kadar veya sürekli olarak yazlığınıza veya başka bir evinize götürmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda Çankaya Nakliyat firması olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Elbiseler için özel olarak tasarlanmış askılı kabinler ve dolaplar ile dekore edilmiş yeni araçlarımız ile tekstil taşımacılıkta ilklere imza atıyoruz.

Tekstil taşımacılıkta firmamız yurt dışında anlaşma sağladığı acenteler ile en son kullanılan teknolojik araç gereçleri kullanarak  bu konuda en iyi hizmeti vermektedir. Tekstil taşımacılıkta büyük firmalar ile yapmış olduğumuz işlerde sağlamış olduğumuz referanslar ile müşterilerimize güven vermekteyiz.

Talebiniz doğrultusunda belirli bir yerden başka bir yere götürmek istediğiniz tekstil, kıyafet eşyalarınız için diğer nakliye işlemlerinde olduğu gibi bizi aramanız durumunda taşınma öncesi ekspertiz elemanımız size gelerek taşınacak tekstil eşyanın cinsine ve adetine bakarak ilk önce sigorta bedelini belirler. Sonra taşınacak tekstil eşya için hangi aracın uygun olacağını tespit eder. Buna plana göre size uygun fiyat seçeneği sunuyoruz. Askılı tekstil eşya taşımı için bilgi almak, fiyat önerisinde bulunmak varsa önerileriniz için günün her saati bizi arayabilirsiniz.

WhatsApp ile iletişime geç