Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma

Ankara Nakliyat teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile ofis ve büro taşımacılığını da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir.

Öncelikle firmamıza bağlı bir eksper gelerek şuan ki ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Ofisini ya da bürosunu taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde esperi ve ofis sahibi arasında umut nakliyat adına sözleşme imzalanır. Ofisin taşınacağı gün umut Nakliyat formeni ile görüşülür ve taşıma işlemine aynı gün başlanır.

Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse oda oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dokümanlar önce Avrupa dan ithal edilmiş özel kağıtlar ile sarılır. Bu kağıtların üzerine ofis sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel grafit kağıtlar sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek demonte eder.Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz umut nakliyat olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortalarız. Eğer ofis eşyalarınıza bir zarar gelmesi halinde direkt olarak Umut Nakliyat’a ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.