Para Kasası Taşıma Ankara

Eşya taşıma sektöründe insan gücü ile taşınamayacak kadar ağır olan eşyalardan biride para kasasıdır. Bu yüzden para kasası taşımı için bu konuda yardım almanız gerekmektedir. Kurumumuz birçok hacmi ve boyutları farklı ağır eşyalar gibi para kasası taşımasını da profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Minimum hata ve düzgün taşınması gereken para kasaları piyano taşımacılığında olduğu gibi taşınırken deforme olmaması ve çevresine zarar vermemesi için itina gösterilmesi gerekmektedir.

Çankaya Nakliyat olarak firmamız para kasası taşımında ekspertiz elemanımızın denetimi ile sigorta bedeli belirleyerek para kasanızın güven içerisinde taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca para kasası taşınması için içindeki paranızı başka bir yere nakletmenize gerek kalmadan, para kasası taşımacılığı için özel kamyonlarımız ile sizin kontrolünüzde istediğiniz yere taşıyarak kurulumunu yapıyoruz. Kurumumuz taşınacak para kasası için özel geliştirilmiş seyyar lift ile evinizden, işyerinizden veya ofisinizden dışarıya kadar hiçbir yere sürtmeden ve ofisinizin zeminini zedelemeden para kasasını dışarıya çıkartıyoruz. Aynı lift yardımı ile para kasasını taşıyarak kamyona çıkartıyoruz. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra aracımızın kapağını mühürlüyoruz. Para kasasının taşınacağı yere intikal ettikten sonra sizin kontrolünüzde aracın kapağını açıyoruz. Burada da aynı lift yardımı ile para kasasını aşağıya indiriyoruz ve istediğiniz yere taşıyoruz.

Para kasası sizlerin en çok üzerine düştüğü, korumanız gereken en önemli şeylerden bir tanesidir. Bu yüzden para kasası taşımında firma seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca para kasası elle taşınamayacak kadar ağır olduğundan profesyonel bir ekip tarafından yapılabilir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunmakla beraber taşımacılıkta K1 ve K2 yetki belgelerine sahiptir. Bu belgeleri olmayan firmalar ile taşıma yaptığınızda güven ve garantisi olmayan maalesef birçok olumsuz şartlar altında para kasası taşımı gerçekleştirmiş olursunuz.

WhatsApp ile iletişime geç