Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Umut Nakliyat olarak Şehirlerarası taşımacılık hizmetinde, fiyatlandırma konusunda En avantajlı firma olarak bilinmektedir.”Şehirlerarası taşıma ne kadardır ?  Bu yazımızda bunu siz değerli müşterilerimize detayları ile birlikte anlatmaya çalışacağız. Şehirlerarası nakliye işlemi biraz tecrübe ve dikkat gerektiren bir işlemdir.

Seçtiğiniz firmanın kalitesi burada ön plana çıkmaktadır. Yaşayacağınız en ufak bir aksaklık ve ya hata size vakit kaybettirir.

 Konunun daha anlaşılır olması için örneklendirmeler üzerinden gideceğiz.

Kurumsal firma olarak Ankara Umut Nakliyat‘ı internetten ve ya diğer yöntemler dâhilinde buldunuz ve bizi aradınız diyelim. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde size yöneltilecek sorular şunlardır;

 1.Nereden nereye taşınacaksınız? : Hangi ilden hangi ile taşınmak istediğiniz ve bize bunu belirtmeniz taşınmada en önemli unsur tabiî kide.

2.Eşyanın Durumu Nedir? : Eşyanızın hacimsel olarak büyüklükleri hakkında bilgi amaçlı size yöneltilen sorudur. Örneğin, ikamet ettiğiniz yerin kaç oda olduğu.

3.İlk kat ve gidilecek adresteki kat durumu: Örnek olarak ikamet ettiğiniz yer 2. kat ve 5 . Kata taşınacaksınız. Bu faktör nakliyat fiyatlarını biraz etkilemektedir.

 En önemli maddeye gelmiş bulunmaktayız.

4.Evden eve nakliyat? :  Evden eve nakliyatı birçoğunuz duymuşsunuzdur. Evden eve nakliyat hizmeti müşterilerin bu sıkıcı ev taşıma işleminden kısmen rahatlama sağlaması için firmalar böyle hizmet vermektedir. Örneğin bu hizmeti almak istediniz. Sizler sadece özel eşyalarınızı (Kıyafet ve değerli eşyalar.) toplayarak geri kalan işlemlerin tarafımızca yapılmasını istemiş oluyorsunuz. Bu işlemler sıralı ve planlama isteyen geniş bir yelpazeye sahiptir. Evinizdeki beyaz eşyalar özel ambalajlama maddeleri sayesinde zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır. Yatak odasında ki dolaplarınız vb. günlük kullanımda olan dolapların de-montesi yapılır ve çizilmemesi için ne gerekiyorsa uygulanır. Halılarınız teker teker sarılarak taşınmaya uygun hale getirilir. Mutfak eşyalarınız, bulundurduğumuz özel esnek olmayan bidonlar sayesinde asla zarar görmez. Ve taşınmaları kolay bir şekilde yapılmış olur. Yani kısacası evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılıkta en gerekli hizmettir. Müşteriler memnun kalmak istiyorlarsa bu hizmet dâhilinde anlaşma sağlamaları gerekmektedir.

 Bu konuşmalardan sonra uzman incelemesi hizmetimiz sayesinde yetkili kişi gelerek eşyalarınızı inceler. Yapılması gerekenleri size açıklar. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Yapılan işlemden sonra müşterimize uygun sözleşme hazırlanır. Tarafların anlaşması dâhilinde sözleşmeler imzalanır. Sözleşmede geçen maddelerde nakliyat hizmeti veren Ölmez Nakliyat kesinlikle Sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz ben istemiyorum dese dahi firmamız bu konuda asla tolerans göstermemektedir.

 Bu yazımızı okuduktan sonra kafanızda oluşabilecek sorular varsa iletişim bölümünden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz sizi evinizde ziyaret edebiliriz.

 Umut Nakliyat olarak bize ayırdığınız vakit için Teşekkürlerimizi borç biliriz. İyi günler.

WhatsApp ile iletişime geç