Sigortalı Nakliyat Ankara

Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla Umut evden eve nakliyat ile ulaşa bilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri , o dala ait profosyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.

Müşteri ile Umut Nakliyat arsasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Umut  Nakliyat bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Umut  Nakliyat bunuda düşünerek HD Sigorta A.Ş. ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Umut Nakliyat ile değil direkt olarak HD Sigorta A.Ş. ile muhataptır.

Ankara Umut  Nakliyat her türlü ofis , ev , banka , otel, villa , yalı, malikane ve fabrika nakliye işlemlerini gerçekleştire bilmek için elinde zengin bir araç filosu bulundurmaktadır.

WhatsApp ile iletişime geç