Umut evden eve nakliyat ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşımaktadır.

Ankara evden eve nakliyat olarak evden eve taşınma hizmetinde en önemli unsur paketlemedir diyerek, sizlere daha hijenik bir taşınma sağlamak için özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.

Tamamen ithal malı olan pat pat naylonlar ve kaliteli kolilerle değerli eşyalarınızı bir bir paketleme yapmaktayız, ve diğer adreste de tek tek paketlerden çıkartıp yerleştirmekteyiz Ankara evden eve nakliyat olarak evden eve taşınma hizmetinde sizlere daha moderen bir evden eve taşınma ihtiyacınızda son sistem teknoloji 14 kata kadar asansörlerimizle hizmet vermekteyiz.. Asansörlü taşıma hizmetini Türkiyeye ilk getiren firma olarak Ankara evden eve nakliyat sektöründe kalitenin adresi olan firmamız Sizlere en iyiyi sunabilmek için sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip etmekteyiz Yeni bir ilk dileği ile.

Ankara evden eve nakliyat şirketimizde Ekspertiz hizmeti ( Eşyayı görme kamyon ve eleman ayarlama hizmeti ) ücretsizdir. Ekspertiz personelimiz size eşyanızın durumuna göre sigorta değeri biçme ve araç büyüklüğünü bildirme hizmeti de yapar. Ankara evden eve taşınacak yerlerin keşifini yapar asansör kullanmaya müsayitse asansörlü değilse insan gücü ile taşıma için gerekli çalışmaları başlatır paketleme, sigorta, gibi etkenler hazırlanıp taşıma başlatılır.

Müşterilerimizin memnuniyeti için güvenli ve sağlıklı taşınma imkanı sunmak için Ankara evden eve nakliyat hizmetimizde kesinlikle asansörlü ve sigortalı taşıma yapmaktayız sigortasız taşıma yapmamaktayız firmamız k 3 – yetki belgelimiz ve İSO.9001.2008 belgemiz alınmış tamamen kalite ve resmi çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak; Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek, Yeni hedefimiz izse Ankara evden eve taşıma da avrupa kalite ödüllü olmabilmek.

“En iyi bilgiğimiz işi yapıyoruz.” Sloganıyla yoluna sağlam adımlarla yoluna devam eden Ankara evden eve nakliyat firmamız konusunda markalaşmak ve Ankara evden eve nakliyat sektörüne farklı imajlar getirmek için sürekli yenilikleri takip etmekle birlikte asansörlü taşıma ve özel ambalajlarla paketleme, ücretsiz ekstpersiz gibi seçenekleri siz müşterilerine sunmaktan guyurduyar teşekürlerimizi sunarız.

Avrupanın birçok ülkesinde Yaygın olan Asansörlü taşıma hizmetini, Türkiyeye ilk getiren firmalar içinde bulunan. Ankara evden eve akdoğan nakliyat Asansörlü nakliyat ın müşteriye sağladığı kolaylıklar Daha çabuk ve güvenilir bir şekilde eşyaların acil taransferinin gerçekleşmesi eşya hasarlarının asgariye indirilmesi Nakliyat Hizmetinin daha çabuk bir şekilde yapılması 13 kata kadar hizmet vermesi ve teknoloji taşıma olmasıdır.

WhatsApp ile iletişime geç