Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Eşyaların bina içerisinde taşınırken meydana gelebilecek olası hasarları önlemek için ,eşyaları insan gücü yerine makine gücü ile taşıyan ve daha hızlı sevkiyatı sağlayan yük taşıma aracıdır. Önde gelen firmaların olmazsa olmazı haline gelen asansörlü nakliyat eşyalarınızın daha hızlı ve güvenilir taşındığını kanıtlamıştır.

Asansörlü Taşımacılığın Faydaları

Asansörlü nakliyat sayesinde eşyaların bina içinde alabileceği muhtemel hasarlar artık yok. Eşyalarınızın taşınma süresi minimum düzeye iner. Merdivenli ve dik binalarda taşıma işlemini kolaylaştırır. Bina içinde oluşabilecek hasarlardan kurtarır. İnsan gücü ile taşınamayacak kadar ağır eşya ve malların rahatlıkla taşınmasını sağlar

Asansörlü Nakliyat İşleminin Aşamaları

Asansörlü nakliyat istediniz takdirde ücretsiz eksperimizi binalara keşif için gelir. Eksperimiz evinizin bulunduğu sokağı ve binanızı bahçe mesafesini asansörün kurulacağı yeri kontrol eder ve asansörün hangi acıda en sağlam şekilde kurulacağını bulur. Evinizin bulunduğu sokak asansörlü nakliyat hizmeti almanız için uygun ise asansörlü nakliyat sözleşmesi yapılır.Anlaşılan gün ve saatte elemanlarımız ve asansörlü aracımız gelir ve istediniz hizmeti almaya başlarsınız.

Kimler Asansörlü Nakliyattan Yararlanamaz

Dairenizin bulunduğu sokağa aracımızın giremediği müşterilerimiz. Balkonu büyük olmayan, kapısı küçük olan veya salon camlarının sökülmesi uygun olmayan evlerde.Taşınacak daire katının asansörlerimizin boyunun yetişmediği yerlerde. Bahçe mesafesi uzun olan binalarda .Elektrik telleri veya ağaçların asansör kurulmasını önlediği yerlerde.

Ankara Umut nakliyat olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak ve bu hizmet ile aklınıza takılan her detayı öğrenmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır