Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız firmamızla bir hafta önceden randevu alıp bize taşınma tarihinden en az dört gün önce haber vermeniz gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyata firmamız taşıma tarihinden birkaç gün önceden bir ücretsiz eksper göndererek eşyanın durumuna bakar ve kaç metre küp kamyonla gideceğini belirler daha sonra sigorta değerini ve sigortasını hazırlamak için sizden bazı bilgiler alarak protokol, sözleşme yapılır.

Taşınma tarihinden bir gün önceden evinizi 4 eleman göndeririz gelen arkadaşlar ön hazırlığı yaptıktan sonra eşyayı takınacak vaziyete getirirler ve ertesi gün kamyonla beraber bu seferde 5 taşıyıcı gelir ve eşyanızı kamyona yükleyip yeni adresinize doğru yola çıkar.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapıtımızda çok uçurum rakamlar söz konusu ucuz ve kaliteli firma diyerek kendilerini internete şirket gibi gösteren korsanlar kapınızdan çok güzel kapalı çelik kasa bir kamyonla eşyanızı alır ve siz her şey yoluna zanedersiniz taki ertesi gün yeni evinize açık kasa bir kamyon üzerinde eşyanızı görene kadar derhal o firmanın yetkilisini ararsınız ve bu ne bütün eşyalarım kırık ve açık bir kamyonla gelmiş size verdikleri hazır cevap araç arzalandı o yüzden yolda aktarma yaptık dunada şükür deyerek yapacak bir şey olmadını söyler.

Günümüzde maalesef artık türkiyenin her yerinde korsan ve hiçbir tana arabası olmayan komisyoncu insanlarla dolmuş şehir içi nakliyat neyse ama şehirler arası nakliyata firma seçerken çok dikkatli olmalısınız.

Şehirler arası nakliyat bizim işimiz 1987 yılından buyana Türkiye’nin her yerine biz taşıyoruz.